Pewne i sprawdzone

Ubezpieczenia

Zapewnij sobie i swojej rodzinie spokojne życie i zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Czytaj więcej

Poza kredytami hipotecznymi nasi Klienci mogą oczekiwać profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Ubezpieczenia to część naszej działalności, która wyrosła na podstawie oczekiwań naszych Klientów starających się o kredyt hipoteczny.

 

Naszym Klientom oferujemy rozwiązania w zakresie ubezpieczeń nieruchomości, ubezpieczeń życiowych i ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Współpracujemy z 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi co daje nam szanse na profesjonalne i szerokie sprawdzenie rynku pod kątem wymagań i oczekiwań Klienta. Gwarantujemy rozwiązania w pełni satysfakcjonujące na każdą ewentualność.

 

Współpraca z nami jest bezpieczna, gdyż posiadamy licencję oraz stosowne ubezpieczenie OC dla agenta ubezpieczeniowego.

Co oferujemy?

  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Finansowanie dla firm

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z 25 Bankami i 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi co daje nam szanse na profesjonalne i rzetelne dobranie oferty do wymagań i oczekiwań klienta.

Skontaktuj się, odpowiemy na Twoje pytania

Bądź nas pewien!

Posiadamy stosowne doświadczenie i pozwolenia. Współpraca z nami jest bezpieczna.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, zaufało nam już wielu naszych Klientów – dołącz do nich!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych i ubezpieczeniach. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania bankowego i ubezpieczeniach.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. Posiadamy podpisane umowy z 15 bankami i 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu klient ma szanse na pełną analizę i uzyskanie dostępu do najlepszych produktów na rynku przy jednoczesnym skróceniu okresu realizacji. Nasze usługi są dla klientów bezpłatne !