Pracujemy dla Was

Rzetelnie

Pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe traktujemy bardzo odpowiedzialnie. Nasza misja to profesjonalna pomoc klientom szukających rozwiązań finansowych.
Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie i uczciwie.
90% naszych klientów pochodzi z polecenia.

Czytaj więcej

Plan Finance to profesjonalizm, uczciwość, szybkość, transparentność i umiejętność przetłumaczenia trudnej finansowej nomenklatury na język zrozumiały dla klienta.

 

Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania i ubezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam profesjonalnie prowadzić sprawy „od A do Z” począwszy od wstępnego rozeznania potrzeb, możliwości i oczekiwań przez pomoc w skompletowaniu dokumentów i złożeniu wniosków w wybranych bankach po negocjacje warunków cenowych, analizę umowy kredytowej i ostateczną wypłatę kredytu. Klient może liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych i ubezpieczeniach. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania bankowego i ubezpieczeniach.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. Posiadamy podpisane umowy z 15 bankami i 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu klient ma szanse na pełną analizę i uzyskanie dostępu do najlepszych produktów na rynku przy jednoczesnym skróceniu okresu realizacji. Nasze usługi są dla klientów bezpłatne !