Dokładnie wiemy co to

kredyty hipoteczne

Czytaj więcej

Kredyty hipoteczne to nasze naturalne środowisko. Organizacją kredytów z tego segmentu zajmujemy się od 2009 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy pozytywnie ponad 700 kredytów dla naszych Klientów. Zdecydowana większość z nich wystawiła nam referencje i poleca swoim najbliższym.

 

Naszym Klientom oferujemy rozwiązania w każdym typie kredytów hipotecznych. Kredyty hipoteczne na zakup, remont, konsolidacje i pożyczki hipoteczne.

 

Nasze usługi są bezpłatne. Gratyfikacja finansowa jest wypłacana przez bank w którym kredyt zostanie zrealizowany. Nie oznacza to jednak że Klient będzie z tego tytułu płacił więcej niż w banku. Nasze umowy z bankami gwarantują ten sam poziom warunków cenowych dla Klienta co w oddziałach bankowych. Jednocześnie zapewniamy że w swojej pracy kierujemy się dobrem Klienta. Interesuje nas długofalowa współpraca oraz polecanie naszych usług przez Klientów swojej rodzinie lub znajomym.

 

Nasz Klient uzyska od nas profesjonalną, uczciwą, kompleksową i zrozumiałą obsługę.

 

Specjaliści Plan Finance pozostają do Państwa dyspozycji przez cały okres kredytowania. Chcemy być blisko Klienta i dbać w jego imieniu o kontakt z przedstawicielami banku, dlatego też większość obowiązków bierzemy na siebie. Nasz Klient na czas załatwiania kredytu nie musi brać urlopu, zwalniać się z pracy, dezorganizować wielu innych ważnych spraw – jesteśmy doradcami, którzy rozumieją potrzeby rynku i odpowiadają na nie zakresem swoich obowiązków.

 

W przeciwieństwie do większości firm doradztwa kredytowego posiadamy podpisane umowy ze WSZYSTKIMI bankami. Jest to współpraca aktywna dzięki czemu nasz Klient może liczyć na realne rozeznanie w ofertach banków.

 

Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Działamy jednak na terenie całego kraju W dzisiejszych czasach odległość nie ma znaczenia. Mamy doświadczenie w pomocy dla Klientów z różnych stron Polski. Zrealizowaliśmy kredyty min. w Krakowie, Słupsku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i wielu innych.

Co oferujemy?

  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Finansowanie dla firm

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z 25 Bankami i 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi co daje nam szanse na profesjonalne i rzetelne dobranie oferty do wymagań i oczekiwań klienta.

Skontaktuj się, odpowiemy na Twoje pytania

Bądź nas pewien!

Posiadamy stosowne doświadczenie i pozwolenia. Współpraca z nami jest bezpieczna.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, zaufało nam już wielu naszych Klientów – dołącz do nich!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych i ubezpieczeniach. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania bankowego i ubezpieczeniach.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. Posiadamy podpisane umowy z 15 bankami i 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu klient ma szanse na pełną analizę i uzyskanie dostępu do najlepszych produktów na rynku przy jednoczesnym skróceniu okresu realizacji. Nasze usługi są dla klientów bezpłatne !