Sprawdź opinie naszych zadowolonych

Klientów

Referencje to dla nas powód do dumy. Pracujemy nie tylko w celach komercyjnych. Listy polecające wystawione przez naszych klientów powodują, iż jeszcze mocniej staramy się w codziennej pracy zawodowej. Referencje to nasza wizytówka i jednocześnie doświadczenie. Wiemy czego oczekują od nas klienci.

Referencje

W dzisiejszych czasach, gdzie „najważniejszym” jest reklama, wizerunek i sztuczki marketingowe klienci czują się zagubieni i mają małe możliwości dotarcia do firm doradztwa kredytowego godnych zaufania. Zakładając naszą firmę kilka lat temu postawiliśmy na wiedzę i profesjonalizm. Staramy się w każdym przypadku współpracy z klientem dochować najwyższych standardów tak by móc na koniec współpracy uzyskać referencje i polecenia. Nasza firma z założenia działa na małą skalę, ale to nie znaczy że mamy się czego wstydzić. Poniżej chciałem przedstawić kilka przykładowych referencji wystawionych przez naszych klientów potwierdzających dobre opinie. Dzięki temu masz pewność że nasza firma to doradztwo kredytowe w najlepszym wydaniu.

„…Z przyjemnością mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jego usług. Profesjonalizm, uprzejmość i biegła znajomość rynku kredytów powodowały, że praca z Panem Michałem była przyjemna, łatwa i owocna.  Pan Michał na bieżąco informował mnie o wszelkich zmianach i wielokrotnie, cierpliwie wyjaśniał  wszelkie zawiłe dla mnie kwestie. Dostosowanie do klienta było dla mnie dodatkowym dużym plusem…”

„…Pan Michał dał się poznać jako profesjonalista w swojej dziedzinie. Dzięki jego fachowej wiedzy cały proces przygotowania dokumentów do wniosku kredytowego przebiegł szybko i sprawnie….Podczas przygotowania ofert Pan Michał brał pod uwagę nasze sugestie, dzięki temu finalna oferta, którą wybraliśmy, była w pełni dostosowana do naszych potrzeb…”

„… Pan Michał w pełni fachowo i rzetelnie przedstawił  plusy i minusy poszczególnych  ofert kredytowych jednocześnie wykazując się elastycznością, cierpliwością i zrozumieniem przy kolejnych pytaniach i modyfikacjach założeń kredytowych. Podczas całej procedury trzymał rękę na pulsie, pomagał przy wypełnianiu wszystkich dokumentów oraz przy kontaktach z bankiem i na bieżąco informował o wszystkich krokach przybliżających mnie do uzyskania „wymarzonego kredytu;)…”

„…Dzisiaj z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że decyzja o współpracy z PlanFinance.pl była strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędziliśmy masę czasu, nerwów i pieniędzy (udało nam się uzyskać naprawdę niedrogi kredyt). Pan Michał Dawidowicz w rzetelny i rzeczowy sposób wyjaśniał nam jak wygląda cała procedura oraz przedstawił najkorzystniejsze oferty banków…”

„…Doradca Kredytowy – Pan Michał Dawidowicz wykazał się szeroką wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz doskonałą znajomością bieżących ofert kredytów hipotecznych. Pomogło to wybraniu  najkorzystniejszej  oferty na rynku oraz zakończenie procesu kredytowego z pełnym sukcesem.  Pan Michał Dawidowicz okazał się odpowiedzialną i sumienną osobą…”

„…Doradca Finansowy – Pan Michał Dawidowicz wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Michał jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Wybrał najkorzystniejsza ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(mp. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku…”

„…Z przyjemnością chcę zarekomendować Pana Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance z siedzibą w Warszawie jako doradcę kredytowego. Z usług Pana Michała korzystałam w okresie kwiecień-czerwiec 2010r. w związku z refinansowaniem kredytu hipotecznego wraz z konsolidacja zadłużenia…”

„…Bardzo wysoko oceniam naszą współpracę, a Pana Michała Dawidowicza polecam jako bardzo skutecznego i kompetentnego doradcę finansowego…”

 

„…Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała Dawidowicza z Plan Finance – Niezależni doradcy finansowi jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego. Jest bardzo kontaktowy, sumienny, odpowiada na pytania tak że laik jest w stanie zrozumieć kredytowe zawiłości. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę(sprawa wcale łatwa nie była), pomógł skompletować dokumenty. Pozostawał w ciągłym kontakcie i informował na bieżąco o postępach w przyznaniu kredytu…”

„…Chcielibyśmy niniejszym polecić usługi Pana Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance, który sprawnie przeprowadził dla nas procedurę pozyskania kredytu hipotecznego. Pan Dawidowicz bardzo poważnie podszedł do sprawy od samego początku – przedstawił nam oferty kredytowe, dokładnie wyjaśnił – jako że braliśmy kredyt w walucie – zależności między kursami walut a stopami procentowymi, a także wpływ innych czynników na wysokość oprocentowania kredytu…”

„…Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Michała Dawidowicza jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Z pewnością sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pan Michał wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych…”

„…Pan Michał nawiązuje bardzo dobrą relację z klientem. częsty kontakt z jego strony, był dla nas pozytywnym zaskoczeniem, gdyż wiedzieliśmy na bieżąco wszystko o postępach w procesie przyznawania kredytu. Pan Dawidowicz pomógł nam skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i dopełnić wszystkich formalności z bankiem…”

„…Na Pana Michała Dawidowicza i firmę Plan Finance trafiliśmy przypadkowo szukając osoby, która pomoże nam w załatwieniu  wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Po wymianie kilku maili i rozmowie telefonicznej zdecydowaliśmy się na współpracę. Od początku mieliśmy poczucie, że Pan Michał jest osobą bardzo kompetentną, świetnie poruszającą się w tematach związanych z usługami bankowymi. Cierpliwie znosił nasze wszelkie pytania, a kontakt był płynny i bezproblemowy…”

„…Polecam usługi Pana Michała Dawidowicza jako doradcy kredytowego. Wykazał się ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Dzięki rzetelnemu podejściu do powierzonych Jemu obowiązków, mój udział w procesie kredytowym był minimalny. Wszystkie informacje dostawałem bardzo szybko w sposób prosty i przejrzysty…”

„…Niniejszym uważamy, że Pan Michał Dawidowicz jest osobą kompetentną, sumienną i zaangażowaną w swoją pracę co pozwoliło, że proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegał sprawnie  a warunki jakie uzyskaliśmy były konkurencyjne. Współpraca z Panem Michałem jest godna polecenia…”

„…Pana Michała poznałem przez wspólnego znajomego, w trakcie rozmowy okazało się iż zawodowo zajmuję się kredytami hipotecznymi. Los zarządził, że to spotkanie okazało się dla mnie bardzo korzystne. Gdyż zamierzałem kupić mieszkanie i nie bardzo wiedziałem jak zabrać się do tematu kredytu hipotecznego…”

„…Pan Michał w bardzo przyjaznym mi języku i terminologii wyjaśnił wszystkie wątpliwości zagrożenia oraz możliwości związane z kredytem. Ta rozmowa i spotkanie przekonały mnie że trafiłem w dobre ręce, następnym korkiem było rozpoczęcie współpracy…”

„…Kredyt hipoteczny jest zazwyczaj sporym wyzwaniem dla osób marzących o zakupie mieszkania dla siebie. Masa procedur, dokumentów, przepisów, warunków powoduje, że laik – nie tylko w pierwszej chwili, może mieć problem ze zrozumieniem, co banki oferują oraz czego tak naprawdę od klienta oczekują…”

„…Przede wszystkim Pan Michał Dawidowicz jest osobą wzbudzającą zaufanie dzięki swojemu fachowemu i cierpliwemu podejściu do klienta. Dzięki jego jasnemu i profesjonalnemu doradztwu uzyskaliśmy z żona pełną paletę informacji o ofertach oraz oczywiście o naszych możliwościach…”

„…Współpracę z Panem Michałem Dawidowiczem z firmy Plan Finance nawiązaliśmy starając się o kredyt hipoteczny w programie ,,Rodzina na swoim”. Pan Michał Dawidowicz w sposób kompetentny i sprawny przeprowadził nas przez cały proces związany z zaciągnięciem kredytu. Przedstawiając różne oferty pomógł nam wybrać odpowiedni bank oraz najbardziej korzystne warunki kredytu…”

„…Dziękując Panu Michałowi Dawidowiczowi za współpracę, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego usługi finansowe i wsparcie nawet najbardziej wymagającym klientom…”

 

„…Pan Michał jako doradca wykazał się ogromnym profesjonalizmem, rzetelnością i zaangażowaniem. Wszelkie formalności zostały dopełnione w sposób dogodny i przy ograniczonym do minimum, moim udziale. Pomimo zawiłych procedur i niełatwej drogi do uzyskania tego kredytu, udało się. Wniosek kredytowy został rozpatrzony pozytywnie. Jestem bardzo wdzięczny za solidne, staranne i fachowe podejście  do mojej sprawy…”

„…Pan Michał pełnił rolę mojego Doradcy podczas procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Doświadczenie Pana Michała oraz jego wiedza na temat wszystkich produktów finansowych oferowanych na rynku bankowym okazały się nieocenione podczas wyboru najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, dopasowanego zarówno do mojej sytuacji finansowej jak również typu kredytowanej nieruchomości…”

„…Szczerze polecamy usługi doradcze Pana Michała Dawidowicza. Pan Michał w czasie współpracy dał się poznać jako osoba kompetentna, doskonale zorientowana w tematyce kredytowej oraz niezwykle sumienna. Przebrnięcie przez skomplikowany proces otrzymania kredytu hipotecznego, z pomocą Pana Michała, okazało się dużo łatwiejsze…”

„…Pan Michał pomógł mi i mojej rodzinie uzyskać kredyty hipoteczne. Jakość wykonanej usługi pozwala nam stwierdzić, iż Pan Michał jest rzetelnym i znającym rynek doradcą. Indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowanie pozwoliły na bardzo szybkie uzyskanie decyzji kredytowych a następnie uruchomienie środków…”

„…Pan Michał Dawidowicz z firmy Plan Finance był moim doradcą kredytowym, kiedy ubiegałem się o kredyt hipoteczny. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jego usług. Profesjonalizm, uprzejmość i biegła znajomość rynku kredytów powodowały , że praca z Panem Michałem była przyjemna, łatwa i owocna…”

„…Pan Michał Dawidowicz pomagał mi w staraniach o kredyt w pierwszym kwartale 2014 roku. Jego pracę uważam za dobrze wykonaną. Świadczy o tym to, że od kilku miesięcy jestem właścicielką mieszkania…”

„…Pragnę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z panem Michałem Dawidowiczem, który pomógł wybrać kredyt spełniający moje oczekiwania. Doceniam jego zaangażowanie, pomoc w kompletowaniu dokumentów oraz ciągły kontakt telefoniczny i e-mailowy. Pragnę także podkreślić, że Pan Michał Dawidowicz posiada rzadką umiejętność przekazywania informacji w sposób konkretny i rzetelny…”

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych i ubezpieczeniach. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania bankowego i ubezpieczeniach.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. Posiadamy podpisane umowy z 15 bankami i 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu klient ma szanse na pełną analizę i uzyskanie dostępu do najlepszych produktów na rynku przy jednoczesnym skróceniu okresu realizacji. Nasze usługi są dla klientów bezpłatne !